Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 39-1. Продовження дії строкового трудового договору на невизначений строк Стаття 39-1. Продовження дії строкового трудового ...

Стаття 39-1. Продовження дії строкового трудового договору на невизначений строк

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1345

  Переглядів

 • 1345

  Переглядів

 • Додати в обране

  Якщо після закінчення строку трудового договору (пункти 2 і 3 статті 23) трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк.

  Трудові договори, що були переукладені один чи декілька разів, за винятком випадків, передбачених частиною другою статті 23, вважаються такими, що укладені на невизначений строк.

  {Кодекс доповнено статтею 39 - 1 згідно із Законом № 6/95-ВР від 19.01.95 }

  Попередня

  50/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст