Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 243. Право громадян на об'єднання у професійні спілки Стаття 243. Право громадян на об'єднання у професі...

Стаття 243. Право громадян на об'єднання у професійні спілки

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 542

  Переглядів

 • 542

  Переглядів

 • Додати в обране

  Відповідно до Конституції України та Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" громадяни України мають право на основі вільного волевиявлення без будь-якого дозволу створювати професійні спілки з метою представництва, здійснення і захисту своїх трудових та соціально-економічних прав та інтересів, вступати до них та виходити з них на умовах і в порядку, визначених їх статутами, брати участь у роботі професійних спілок.

  Держава визнає професійні спілки повноважними представниками працівників і захисниками їх трудових, соціально-економічних прав та інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцем, а також з іншими об'єднаннями громадян.

  {Стаття 243 із змінами, внесеними згідно із Законом № 263/95-ВР від 05.07.95 , в редакції Закону № 2343-III від 05.04.2001 }

  Попередня

  283/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст