Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 128. Обмеження розміру відрахувань із заробітної плати Стаття 128. Обмеження розміру відрахувань із зароб...

Стаття 128. Обмеження розміру відрахувань із заробітної плати

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1598

  Переглядів

 • 1598

  Переглядів

 • Додати в обране

  При кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань не може перевищувати двадцяти процентів, а у випадках, окремо передбачених законодавством України, - п'ятидесяти процентів заробітної плати, яка належить до виплати працівникові.

  При відрахуванні з заробітної плати за кількома виконавчими документами за працівником у всякому разі повинно бути збережено п'ятдесят процентів заробітку.

  Обмеження, встановлені частинами першою і другою цієї статті, не поширюються на відрахування із заробітної плати при відбуванні виправних робіт і при стягненні аліментів на неповнолітніх дітей. У цих випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати сімдесяти відсотків.

  {Стаття 128 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 3546-11 від 10.02.87 ; Законами № 263/95-ВР від 05.07.95 , № 2056-III від 19.10.2000 }

  Попередня

  157/312

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст