Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 69. Вихідні дні на безперервно діючих підприємствах, в установах, організаціях Стаття 69. Вихідні дні на безперервно діючих підпр...

Стаття 69. Вихідні дні на безперервно діючих підприємствах, в установах, організаціях

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 748

  Переглядів

 • 748

  Переглядів

 • Додати в обране

  На підприємствах, в установах, організаціях, зупинення роботи яких неможливе з виробничо-технічних умов або через необхідність безперервного обслуговування населення, а також на вантажно-розвантажувальних роботах, пов'язаних з роботою транспорту, вихідні дні надаються в різні дні тижня почергово кожній групі працівників згідно з графіком змінності, що затверджується роботодавцем за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації.

  {Стаття 69 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 4617-10 від 24.01.83 ; Законом № 1096-IV від 10.07.2003 }

  Попередня

  91/311

  Наступна
  Додати в обране

  Практика

  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст