Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 121. Гарантії і компенсації при службових відрядженнях Стаття 121. Гарантії і компенсації при службових в...

Стаття 121. Гарантії і компенсації при службових відрядженнях

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1399

  Переглядів

 • 1399

  Переглядів

 • Додати в обране

  Працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв'язку з службовими відрядженнями.

  Працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством.

  За відрядженими працівниками зберігаються протягом усього часу відрядження місце роботи (посада).

  Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.

  {Стаття 121 із змінами, внесеними згідно із Законами № 263/95-ВР від 05.07.95 , № 3231-VI від 19.04.2011 }

  Попередня

  149/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст