Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 125. Компенсація за зношування інструментів, належних працівникам Стаття 125. Компенсація за зношування інструментів...

Стаття 125. Компенсація за зношування інструментів, належних працівникам

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 552

  Переглядів

 • 552

  Переглядів

 • Додати в обране

  Працівники, які використовують свої інструменти для потреб підприємства, установи, організації, мають право на одержання компенсації за їх зношування (амортизацію).

  Розмір і порядок виплати цієї компенсації, якщо вони не встановлені в централізованому порядку, визначаються роботодавцем за погодженням з працівником.

  Попередня

  153/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст