Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 28. Результати випробування при прийнятті на роботу Стаття 28. Результати випробування при прийнятті н...

Стаття 28. Результати випробування при прийнятті на роботу

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 849

  Переглядів

 • 849

  Переглядів

 • Додати в обране

  Коли строк випробування закінчився, а працівник продовжує працювати, то він вважається таким, що витримав випробування, і наступне розірвання трудового договору допускається лише на загальних підставах.

  У разі встановлення роботодавцем невідповідності працівника займаній посаді, на яку його прийнято, або виконуваній роботі він має право протягом строку випробування звільнити такого працівника, письмово попередивши його про це за три дні. Розірвання трудового договору з цих підстав може бути оскаржене працівником в порядку, встановленому для розгляду трудових спорів у питаннях звільнення.

  {Стаття 28 із змінами, внесеними згідно із Законами № 871-12 від 20.03.91 , № 1367-VIII від 17.05.2016 }

  Попередня

  38/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст