Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 68. Вихідні дні на підприємствах, в установах, організаціях, пов'язаних з обслуговуванням населення Стаття 68. Вихідні дні на підприємствах, в установ...

Стаття 68. Вихідні дні на підприємствах, в установах, організаціях, пов'язаних з обслуговуванням населення

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 870

  Переглядів

 • 870

  Переглядів

 • Додати в обране

  На підприємствах, в установах, організаціях, де робота не може бути перервана в загальний вихідний день у зв'язку з необхідністю обслуговування населення (магазини, підприємства побутового обслуговування, театри, музеї і інші), вихідні дні встановлюються місцевими радами.

  {Стаття 68 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 2240-10 від 29.07.81 , Законом № 5462-VI від 16.10.2012 }

  Попередня

  91/312

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст