Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 197. Надання молоді першого робочого місця

Стаття 197. Надання молоді першого робочого місця

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1144

  Переглядів

 • 1144

  Переглядів

 • Додати в обране

  Працездатній молоді - громадянам України віком від 15 до 28 років після закінчення або припинення навчання у закладах середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої чи вищої освіти, завершення професійної підготовки і перепідготовки, а також після звільнення із строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, військової служби за призовом осіб офіцерського складу або альтернативної (невійськової) служби надається перше робоче місце на строк не менше двох років.

  Молодим спеціалістам - випускникам закладів освіти державної форми власності, потреба в яких раніше була заявлена підприємствами, установами, організаціями, надається робота за фахом на період не менше трьох років у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

  {Стаття 197 в редакції Закону № 263/95-ВР від 05.07.95 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 259-VIII від 18.03.2015 , № 1357-IX від 30.03.2021 , № 2215-IX від 21.04.2022 }

  Попередня

  232/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст