Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 174. Роботи, на яких забороняється застосування праці жінок Стаття 174. Роботи, на яких забороняється застосув...

Стаття 174. Роботи, на яких забороняється застосування праці жінок

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 967

  Переглядів

 • 967

  Переглядів

 • Додати в обране

  Забороняється застосування праці жінок на важких роботах і на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах, крім деяких підземних робіт (нефізичних робіт або робіт по санітарному та побутовому обслуговуванню).

  Забороняється також залучення жінок до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми.

  Перелік важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці жінок, а також граничні норми підіймання і переміщення важких речей жінками затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці.

  {Стаття 174 із змінами, внесеними згідно із Законами № 871-12 від 20.03.91 , № 3694-12 від 15.12.93, № 5462-VI від 16.10.2012 }

  Попередня

  207/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст