Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 136. Порядок покриття шкоди, заподіяної працівником Стаття 136. Порядок покриття шкоди, заподіяної пра...

Стаття 136. Порядок покриття шкоди, заподіяної працівником

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2239

  Переглядів

 • 2239

  Переглядів

 • Додати в обране

  Покриття шкоди працівниками в розмірі, що не перевищує середнього місячного заробітку, провадиться за розпорядженням роботодавця, керівниками підприємств, установ, організацій та їх заступниками - за розпорядженням вищестоящого в порядку підлеглості органу шляхом відрахування із заробітної плати працівника.

  Розпорядження роботодавця, або вищестоящого в порядку підлеглості органу має бути зроблено не пізніше двох тижнів з дня виявлення заподіяної працівником шкоди і звернено до виконання не раніше семи днів з дня повідомлення про це працівникові. Якщо працівник не згоден з відрахуванням або його розміром, трудовий спір за його заявою розглядається в порядку, передбаченому законодавством.

  У решті випадків покриття шкоди провадиться шляхом подання роботодавцем позову до місцевого загального суду.

  Стягнення з керівників підприємств, установ, організацій та їх заступників матеріальної шкоди в судовому порядку провадиться за позовом вищестоящого в порядку підлеглості органу.

  {Стаття 136 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 1616-09 від 24.12.76 , № 6237-10 від 21.12.83 , № 2444-11 від 27.06.86 , Законами № 762-IV від 15.05.2003 , № 1697-VII від 14.10.2014 }

  Попередня

  167/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст