Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс законів про працю України Стаття 173. Відшкодування шкоди в разі ушкодження здоров'я працівників Стаття 173. Відшкодування шкоди в разі ушкодження ...

Стаття 173. Відшкодування шкоди в разі ушкодження здоров'я працівників

Кодекс законів про працю України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 881

  Переглядів

 • 881

  Переглядів

 • Додати в обране

  Шкода, заподіяна працівникам каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, пов'язаним з виконанням трудових обов'язків, відшкодовується у встановленому законодавством порядку.

  У разі ушкодження здоров’я працівника, причиною якого став мобінг (цькування), факт якого підтверджено судовим рішенням, що набрало законної сили, заподіяна шкода відшкодовується у розмірі понесених витрат на лікування.

  {Стаття 173 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3694-12 від 15.12.93 ; в редакції Закону № 429-IV від 11.02.2003 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2759-IX від 16.11.2022 }

  Попередня

  205/311

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст