Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс законів про працю України Стаття 34. Тимчасове переведення на іншу роботу в разі простою Стаття 34. Тимчасове переведення на іншу роботу в ...

Стаття 34. Тимчасове переведення на іншу роботу в разі простою

Кодекс законів про працю України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
Добавить в избраное

Простій - це зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.

У разі простою працівники можуть бути переведені за їх згодою з урахуванням спеціальності і кваліфікації на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації на весь час простою або на інше підприємство, в установу, організацію, але в тій самій місцевості на строк до одного місяця.

{Стаття 34 із змінами, внесеними згідно із Законом № 871-12 від 20.03.91 ; в редакції Закону № 1356-XIV від 24.12.99 }

Предыдущая

40/302

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст