Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний процесуальний кодекс України Стаття 297-5. Порядок вручення процесуальних документів підозрюваному при здійсненні спеціального досудового розслідування Стаття 297-5. Порядок вручення процесуальних докум...

Стаття 297-5. Порядок вручення процесуальних документів підозрюваному при здійсненні спеціального досудового розслідування

Кримінальний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4134

  Переглядів

 • 4134

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Повістки про виклик підозрюваного у разі здійснення спеціального досудового розслідування надсилаються за останнім відомим місцем його проживання чи перебування та обов’язково публікуються в засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора. З моменту опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора підозрюваний вважається належним чином ознайомленим з її змістом.

  Повістки про виклик підозрюваного у разі здійснення спеціального досудового розслідування у зв'язку з прийняттям уповноваженим органом рішення про передачу підозрюваного для обміну як військовополоненого публікуються в засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

  {Частину першу статті 297 - 5 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 2472-IX від 28.07.2022 }

  З моменту опублікування повістки про виклик у засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора підозрюваний вважається належним чином ознайомленим з її змістом.

  {Частину першу статті 297 - 5 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 2472-IX від 28.07.2022 }

  {Частина перша статті 297 - 5 в редакції Закону № 1422-IX від 27.04.2021 }

  2. Копії процесуальних документів, що підлягають врученню підозрюваному, надсилаються захиснику.

  {Кодекс доповнено главою 24 - 1 згідно із Законом № 1689-VII від 07.10.2014 }

  Попередня

  383/723

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст