Стаття 314-1. Складання досудової доповіді

Кримінальний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 9868

    Переглядів

  • 9868

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. З метою забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого, а також прийняття судового рішення про міру покарання представник уповноваженого органу з питань пробації складає досудову доповідь за ухвалою суду.

    2. Досудова доповідь складається щодо особи, обвинуваченої у вчиненні нетяжкого або тяжкого злочину, нижня межа санкції якого не перевищує п’яти років позбавлення волі. Досудова доповідь щодо неповнолітнього обвинуваченого віком від 14 до 18 років складається незалежно від тяжкості вчиненого злочину, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

    {Частина друга статті 314 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2617-VIII від 22.11.2018 }

    3. Форма, зміст та порядок складання досудової доповіді про обвинуваченого визначаються законодавством.

    4. Досудова доповідь не складається:

    1) щодо особи, стосовно якої прокурором складено клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності;

    2) щодо особи, яка вже відбуває покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі;

    3) щодо неповнолітнього, стосовно якого прокурором у порядку, передбаченому статтею 497 цього Кодексу, складено клопотання про застосування до нього примусових заходів виховного характеру;

    4) щодо неповнолітнього, який не досяг віку кримінальної відповідальності, за наявності підстави для застосування примусових заходів виховного характеру відповідно до параграфа 2 глави 38 розділу VI цього Кодексу;

    5) щодо особи, стосовно якої прокурором складено клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру;

    6) щодо особи, до якої застосовано умовно-дострокове звільнення від відбування покарання, проте вона вчинила новий злочин протягом невідбутої частини покарання;

    7) у разі якщо під час підготовчого судового засідання ухвалено судове рішення про затвердження угоди, передбаченої цим Кодексом.

    5. Досудова доповідь не може використовуватися у кримінальному провадженні як доказ винуватості обвинуваченого у вчиненні злочину.

    6. Досудова доповідь долучається до матеріалів кримінального провадження.

    {Кодекс доповнено статтею 314 - 1 згідно із Законом № 1492-VIII від 07.09.2016 }

    Попередня

    406/723

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст