Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний процесуальний кодекс України Стаття 466. Порядок здійснення перегляду судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами Стаття 466. Порядок здійснення перегляду судового ...

Стаття 466. Порядок здійснення перегляду судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами

Кримінальний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 4377

    Переглядів

  • 4377

    Переглядів

  • Додати в обране

    {Назва статті 466 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

    1. Заява про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами розглядається судом протягом двох місяців з дня її надходження згідно з правилами, передбаченими цим Кодексом для кримінального провадження в суді тієї інстанції, яка здійснює перегляд.

    2. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час та місце розгляду заяви. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду заяви і перегляду судового рішення.

    3. Суд своєю ухвалою має право зупинити виконання судового рішення, яке переглядається за нововиявленими або виключними обставинами, до закінчення перегляду.

    4. Суд має право не досліджувати докази щодо обставин, що встановлені в судовому рішенні, яке переглядається за нововиявленими або виключними обставинами, якщо вони не оспорюються.

    {Текст статті 466 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

    Попередня

    546/723

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст