Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний процесуальний кодекс України Стаття 535. Звернення судового рішення до виконання Стаття 535. Звернення судового рішення до виконанн...

Стаття 535. Звернення судового рішення до виконання

Кримінальний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1133

  Переглядів

 • 1133

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Судове рішення, що набрало законної сили, якщо інше не передбачено цим Кодексом, звертається до виконання не пізніш як через три дні з дня набрання ним законної сили або повернення матеріалів кримінального провадження до суду першої інстанції із суду апеляційної чи касаційної інстанції.

  {Частина перша статті 535 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2147-VIII від 03.10.2017 }

  2. Суд разом із своїм розпорядженням про виконання судового рішення надсилає його копію відповідному органу чи установі, на які покладено обов’язок виконати судове рішення.

  Підставою для виконання суб’єктом державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань судового рішення, що набрало законної сили, є його примірник в електронній формі, надісланий суб’єкту державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром судових рішень та Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, затвердженому Міністерством юстиції України спільно з Державною судовою адміністрацією України.

  {Частину другу статті 535 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 835-VIII від 26.11.2015 }

  У разі якщо судове рішення або його частина підлягає виконанню органами державного казначейства, таке виконання здійснюється за процедурою безспірного списання.

  { Частину другу статті 535 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 198-IX від 17.10.2019 }

  3. У разі якщо судове рішення або його частина підлягає виконанню органами державної виконавчої служби, приватним виконавцем, суд видає виконавчий лист, який звертається до виконання в порядку, передбаченому законом про виконавче провадження.

  {Частина третя статті 535 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1404-VIII від 02.06.2016 }

  4. Органи, особи, які виконують судове рішення, повідомляють суд, який постановив судове рішення, про його виконання.

  {Частина четверта статті 535 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1404-VIII від 02.06.2016 }

  5. До набрання обвинувальним вироком законної сили обвинувачений, до якого застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не може бути переведений у місце позбавлення волі в іншу місцевість.

  6. Судове рішення про умовно-дострокове звільнення особи від відбування покарання на підставі, визначеній статтею 81 - 1 Кримінального кодексу України, або про відмову в умовно-достроковому звільненні невідкладно, але не пізніше 24 годин після набрання рішенням законної сили, надсилається до відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також до органу або установи виконання покарань для його виконання.

  {Статтю 535 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 3687-IX від 08.05.2024 }

  Попередня

  621/723

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст