Стаття 471. Зміст угоди про примирення

Кримінальний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 6245

    Переглядів

  • 6245

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. В угоді про примирення зазначаються її сторони, формулювання підозри чи обвинувачення та його правова кваліфікація із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність, істотні для відповідного кримінального провадження обставини, розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, строк її відшкодування чи перелік дій, не пов’язаних з відшкодуванням шкоди, які підозрюваний чи обвинувачений зобов’язані вчинити на користь потерпілого, строк їх вчинення, узгоджене покарання та згода сторін на його призначення або на призначення покарання та звільнення від його відбування з випробуванням, наслідки укладення та затвердження угоди, передбачені статтею 473 цього Кодексу, наслідки невиконання угоди.

    В угоді зазначається дата її укладення та вона скріплюється підписами сторін.

    Попередня

    551/723

    Наступна
    Додати в обране
    КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

    Аналізуйте судовий акт: Угоди про примирення між потерпілим та обвинуваченим, які протирічать інтересам суспільства, затвердженню судом не підлягають (Печерський районний суд у справі № 757/16018/20-к від 10.06.2021)
    Чинний кримінальний процесуальний закон як одну з новацій передбачає окремий вид кримінального провадження, а саме провадження на підставі угоди (ст. 474 КПК України).

    Видами таких угодам є: угода про примирення обвинуваченого із потерпілим (ст. 471 КПК України), а також угода про визнання винуватості (ст. 472 КПК України).

    Одними із основних умов укладення угоди про примирення є строк відшкодування шкоди завданої злочином чи перелік дій, не пов’язаних з відшкодуванням шкоди, які підозрюваний чи обвинувачений зобов’язані вчинити на користь потерпілого, строк їх вчинення, узгоджене покарання та згода сторін на його призначення або на призначення покарання та звільнення від його відбування з випробуванням.

    Але укладення такої угоди ще не гарантує її затвердження судом, оскільки таке затвердження є правом, але не обов’язком суду. Читати повністю

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати