Головна Сервіси для юристів ... Закони Кримінальний процесуальний кодекс України Стаття 318. Строки і загальний порядок судового розгляду Стаття 318. Строки і загальний порядок судового ро...

Стаття 318. Строки і загальний порядок судового розгляду

Кримінальний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 13214

    Переглядів

  • 13214

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Судовий розгляд має бути проведений і завершений протягом розумного строку.

    2. Судовий розгляд здійснюється в судовому засіданні з обов’язковою участю сторін кримінального провадження, крім випадків, передбачених цим Кодексом. У судове засідання викликаються потерпілий та інші учасники кримінального провадження.

    3. Судове засідання відбувається у спеціально обладнаному приміщенні - залі судових засідань. У разі необхідності окремі процесуальні дії можуть вчинятися поза межами приміщення суду.

    Попередня

    410/723

    Наступна
    Додати в обране
    КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

    Аналізуйте судовий акт: Участь потерпілих в судовому засіданні на стадії апеляційного розгляду НЕ є обов'язковою (ВС ККС у справі №755/6856/17 від 14.11.2024 р.)
     Вироком районного суду було визнано невинуватим у пред`явленому йому обвинуваченні за ч. 2 ст. 127 КК та виправдано за недоведеністю вчинення злочину міліціонера, батальйону “Беркут”. Цивільні позови потерпілих - залишено без розгляду.

    Разом із тим, за поданою сторонами обвинувачення та потерпілими апеляційними скаргами - “міліціонера-Беркутівця” було все ж таки визнано винним у тому, що він, умисно, за попередньою змовою з особами, вчинив дії, якими цивільним учасникам акцій протесту в місті Києві - неповнолітнім потерпілим заподіяли сильний фізичний біль, тілесні ушкодження середнього та легкого ступеню тяжкості та, відповідно, фізичні та моральні страждання шляхом нанесення побоїв, мучення та інших насильницьких дій - з метою покарати останніх за акції протесту, які проводились в місті Києві ними та іншими цивільними учасниками, а також з метою залякування та дискримінації потерпілих та інших учасників акцій протесту, за обставин, детально викладених у вироку.

    Серед аргументів касаційної скарги захисника засудженого, цікавим для цього огляду виявився аргумент, що здійснення провадження в суді апеляційної інстанції за відсутності потерпілих - є порушенням кримінально-процесуального закону.

    Отже, у цій справі: Читати повністю

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати