Стаття 173. Дрібне хуліганство

Кодекс України про адміністративні правопорушення (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 1997

  Просмотров

 • 1997

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, -

  тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

  {Стаття 173 із змінами, внесеними згідно із Законами № 55/97-ВР від 07.02.97 , № 2744-VI від 02.12.2010 }

  Предыдущая

  393/2160

  Следующая
  Добавить в избраное
  КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: "Рюмка водки на столе... " Вже ні! Молодика, який з відкритими вікнами гучно слухав Лєпса та грубо поводився, притягли до відповідальності - але є нюанс (Галицький райсуд м. Львова № 463/4050/23 від 27.07.2023 р.)
   Нюанс полягає в тому, що притягли до відповідальності за дрібне хуліганство, оскільки він грубо відреагував на зауваження журналіста, намагючись вибити із рук телефон, супроводжуючи це нецензурною лайкою, чим порушив громадський порядок та спокій громадян, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.

  Все почалося з того, що на вулиці Театральній, у самому центрі Львова, троє молодиків, знаходячись в Range Rover, увімкнули гучно пісню пропутінського Лєпса, і з відкритими вікнами почали його слухати. До них підійшов журналіст, і знімаючи все це на камеру, зробив зауваження, на що пасажир в авто, висунувся з вікна, намагаючись вибити з рук телефон і нецензурною лайкою прокоментував своє ставлення до журналіста. Надалі журналіст звернувся із заявою до поліції.

  Отже, у цій справі: У своєму рішенні від 27 липня 2023 року, Галицький районний суд м. Львова, вказав лише те що молодик - “порушив громадський порядок та спокій громадян, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.”

  Суд в своєму рішенні - на жаль - жодним чином не відобразив факт гучного прослуховування такої музики та причини зауваження журналіста - так скажімо - обійшов стороною ці фактичні обставини справи. Читати повністю

  Аналізуйте судовий акт: Буде що згадати :) Неповнолітній був оштрафований за секс на зупинці громадського транспорту. (Франківський районний суд м. Львова, справа № 465/1676/23 від 19.05.2023 р.)
   Ситуацію яка трапилась у цій справі не можна назвати звичайною. Задоволення статевої пристрасті в громадських місцях, в судовій практиці, не є вкрай незвичним явищем. Юридичний ресурс Протокол присвятив цій темі окрему консультацію: Юридичний погляд на секс в громадському місці

  Але ж секс на зупинці громадського транспорту, та й ще у лютому місяці - не може не здивувати:). Відважна молодь не втрачає шансу розважитися.

  У цій справі, неповнолітній чоловік, як було встановлено судом - 25.02.2023 року о 22 год. 18 хв. у м. Львові по вул. Кульпарківська, 123 на зупинці громадського транспорту - вчинив дії розпусного характеру, а саме будучи оголеним нище пояса вступив в контакт (статеві зносини) з громадянкою. 

  Суд констатував, що він порушив громадський порядок, що стало проявом безсоромності та грубої непристойності. Отже, своїми діями - вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП. Читати повністю

  Користуйтеся консультацією: Юридичний погляд на секс в громадському місці

  Хтось любить при свічках, хтось любить під романтичну музику, а когось пристрасть може накрити в найнесподіваніших і невідповідних місцях.

  Ні, ми не перекваліфікувалися в сексологів і не будемо розповідати, як урізноманітнити особисте життя. Так-так, ми все ще юристи, тому наше завдання розповісти сьогодні на ресурсі Протокол (Protocol) любителям статевих актів в публічних місцях чим загрожують подібні експерименти і, що говорить закон в 2020 році про секс в людному місці.

  Зміст:

  Що таке публічне місце?

  Перш ніж розповідати про санкції за секс у громадському місці, нам необхідно дати саме визначення суспільного місця, тобто позначити де не можна, а не можна практично скрізь. Чому? Розповімо нижче. Читати повністю

  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст