Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 167. Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення Стаття 167. Загальні вимоги до форми та змісту пис...

Стаття 167. Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення

Кодекс адміністративного судочинства України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 6845

    Просмотров

  • 6845

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:

    1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;

    {Пункт 1 частини першої статті 167 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

    2) найменування суду, до якого вона подається;

    3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;

    4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;

    5) підстави заяви (клопотання, заперечення);

    6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення);

    7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.

    Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Іноземна юридична особа подає документ, що є доказом її правосуб’єктності за відповідним законом іноземної держави (сертифікат реєстрації, витяг з торгового реєстру тощо).

    До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

    {Частину першу статті 167 доповнено абзацом десятим згідно із Законом № 460-IX від 15.01.2020 }

    2. Якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.

    Суд повертає письмову заяву (клопотання, заперечення) її заявнику без розгляду також у разі, якщо її подано особою, яка відповідно до частини шостої статті 18 цього Кодексу зобов’язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його.

    {Частину другу статті 167 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 3200-IX від 29.06.2023 }

    Глава 2. Відкриття провадження у справі

    Предыдущая

    167/404

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати