Главная Сервисы для юристов ... Законы Про всеукраїнський референдум Стаття 86. Основні засади інформаційного забезпечення всеукраїнського референдуму Стаття 86. Основні засади інформаційного забезпече...

Стаття 86. Основні засади інформаційного забезпечення всеукраїнського референдуму

Про всеукраїнський референдум (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 397

    Просмотров

  • 397

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Виборцям, у тому числі з вадами зору чи слуху, забезпечується можливість доступу до достовірної, повної, збалансованої та неупередженої інформації, необхідної для здійснення усвідомленого, поінформованого, вільного вибору.

    {Абзац перший частини першої статті 86 в редакції Закону № 2849-IX від 13.12.2022 }

    З метою забезпечення доступу до інформації особам з порушенням зору та слуху така інформація може надаватися з використанням доступних форматів у порядку та обсязі, визначених Центральною виборчою комісією.

    2. Інформація, що міститься в документах, поданих до відповідної комісії з всеукраїнського референдуму, є відкритою, крім інформації про адресу місця проживання (реєстрації), реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта, номер телефону фізичної особи. Окружні та дільничні комісії з всеукраїнського референдуму в порядку, встановленому цим Законом, передають для оприлюднення на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії відомості, визначені цим Законом. Така інформація, крім інформації про адресу місця проживання (реєстрації), реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта, номер телефону фізичної особи, може бути оприлюднена та надана в порядку, встановленому Законом України "Про доступ до публічної інформації".

    {Частина друга статті 86 в редакції Закону № 2849-IX від 13.12.2022 }

    3. Під час проведення всеукраїнського референдуму Центральна виборча комісія оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті відомості, визначені цим Законом, у вигляді набору даних, організованого у форматі, що дозволяє його автоматизоване оброблення електронними засобами (машинозчитування) з метою повторного використання.

    4. Комісії з всеукраїнського референдуму, суб’єкти у сфері медіа, органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, політичні партії, громадські організації та інші громадські об’єднання при поширенні інформації про питання всеукраїнського референдуму та про перебіг процесу всеукраїнського референдуму, що не є агітацією всеукраїнського референдуму відповідно до статті 94 цього Закону, зобов’язані дотримуватися принципів достовірності, повноти, збалансованості та неупередженості подання інформації.

    {Частина четверта статті 86 в редакції Закону № 2849-IX від 13.12.2022 }

    5. Особи, які порушили вимоги, передбачені цією статтею, несуть відповідальність у порядку, передбаченому законом.

    Предыдущая

    194/242

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст