Главная Сервисы для юристов ... Законы Кримінальний процесуальний кодекс України Стаття 331. Обрання, скасування, зміна або продовження запобіжного заходу в суді Стаття 331. Обрання, скасування, зміна або продовж...

Стаття 331. Обрання, скасування, зміна або продовження запобіжного заходу в суді

Кримінальний процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 11136

    Просмотров

  • 11136

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    {Назва статті 331 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2690-IX від 18.10.2022 }

    1. Під час судового розгляду суд за клопотанням сторони обвинувачення або захисту має право своєю ухвалою змінити, скасувати, обрати або продовжити запобіжний захід щодо обвинуваченого.

    {Частина перша статті 331 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2690-IX від 18.10.2022 }

    2. Вирішення питання судом щодо запобіжного заходу відбувається в порядку, передбаченому главою 18 цього Кодексу.

    3. За наявності клопотань суд під час судового розгляду зобов’язаний розглянути питання доцільності продовження запобіжного заходу до закінчення двомісячного строку з дня його застосування. За результатами розгляду питання суд своєю вмотивованою ухвалою скасовує, змінює запобіжний захід або продовжує його дію на строк, що не може перевищувати двох місяців. Копія ухвали вручається обвинуваченому, прокурору та надсилається уповноваженій службовій особі до місця ув’язнення.

    Під час здійснення судового провадження судом присяжних питання, передбачене цією частиною, вирішує головуючий.

    {Частина третя статті 331 в редакції Закону № 2690-IX від 18.10.2022 }

    4. У разі закінчення строку дії ухвали суду про тримання під вартою та неможливості розгляду судом питання про продовження строку тримання під вартою в умовах воєнного стану продовження строку тримання під вартою здійснюється у порядку, встановленому статтею 615 цього Кодексу.

    {Статтю 331 доповнено новою частиною згідно із Законом № 2462-IX від 27.07.2022 }

    5. Ухвала суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, про зміну іншого запобіжного заходу на запобіжний захід у виді тримання під вартою або про продовження строку тримання під вартою, постановлена під час судового провадження в суді першої інстанції до ухвалення судового рішення по суті, може бути оскаржена в апеляційному порядку.

    Подання апеляційної скарги на ухвалу суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, про зміну іншого запобіжного заходу на запобіжний захід у виді тримання під вартою або про продовження строку тримання під вартою, постановлену під час судового провадження в суді першої інстанції, не зупиняє судовий розгляд у суді першої інстанції.

    {Статтю 331 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 1027-IX від 02.12.2020 }

    Предыдущая

    423/723

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст