Стаття 427. Вимоги до касаційної скарги

Кримінальний процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 5638

    Просмотров

  • 5638

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Касаційна скарга подається в письмовій формі.

    2. У касаційній скарзі зазначаються:

    1) найменування суду касаційної інстанції;

    2) прізвище, ім’я, по батькові (найменування), поштова адреса особи, яка подає касаційну скаргу, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;

    3) судове рішення, що оскаржується;

    4) обґрунтування вимог особи, яка подала касаційну скаргу, із зазначенням того, у чому полягає незаконність чи необґрунтованість судового рішення;

    5) вимоги особи, яка подає касаційну скаргу, до суду касаційної інстанції;

    6) перелік матеріалів, які додаються.

    3. Якщо особа не бажає брати участі у касаційному розгляді, вона зазначає це в касаційній скарзі.

    4. Касаційна скарга підписується особою, яка її подає. Якщо касаційну скаргу подає захисник, представник потерпілого, до неї додаються оформлені належним чином документи, що підтверджують його повноваження відповідно до вимог цього Кодексу.

    5. До касаційної скарги додаються копії судових рішень, які оскаржуються.

    6. До касаційної скарги додаються її копії з додатками в кількості, необхідній для надіслання сторонам кримінального провадження і учасникам судового провадження. Ця вимога не поширюється на засудженого, який тримається під вартою.

    Предыдущая

    520/723

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст