Стаття 275. Договір енергопостачання

Господарський кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 1464

    Переглядів

  • 1464

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. За договором енергопостачання енергопостачальне підприємство (енергопостачальник) відпускає електричну енергію, пару, гарячу і перегріту воду (далі - енергію) споживачеві (абоненту), який зобов'язаний оплатити прийняту енергію та дотримуватися передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного обладнання, що ним використовується.

    Окремим видом договору енергопостачання є договір постачання електричної енергії споживачу. Особливості постачання електричної енергії споживачам та вимоги до договору постачання електричної енергії споживачу встановлюються Законом України "Про ринок електричної енергії".

    {Частину першу статті 275 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 663-VII від 24.10.2013 ; в редакції Закону № 2019-VIII від 13.04.2017 }

    2. Відпуск енергії без оформлення договору енергопостачання не допускається.

    3. Предметом договору енергопостачання є окремі види енергії з найменуванням, передбаченим нормативно-правовим актом.

    {Частина третя статті 275 із змінами, внесеними згідно із Законом № 124-IX від 20.09.2019 }

    {Частину четверту статті 275 виключено на підставі Закону № 2019-VIII від 13.04.2017 }

    5. Енергопостачальні підприємства інших, крім державної і комунальної, форм власності можуть брати участь у забезпеченні енергією будь-яких споживачів, у тому числі через державну (комунальну) енергомережу, на умовах, визначених відповідними договорами.

    Попередня

    285/429

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст