Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Стаття 185. Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця

Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків, а також вчинення таких же дій щодо члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв'язку з їх участю в охороні громадського порядку -

тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

{Стаття 185 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР № 6347-11 від 03.08.88, № 647-12 від 18.01.91, Законами № 388/96-ВР від 02.10.96, № 55/97-ВР від 07.02.97, № 2342-III від 05.04.2001, № 2744-VI від 02.12.2010, № 596-VIII від 14.07.2015}

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ": 

Аналізуйте судовий акт: Перешкоджаєш проведенню слідчий дій – отримай адмінарешт (Полонський районний суд Хмельницької області № 681/1130/19 від 26.7.2019)

Звісно, що проведення обшуку викликає багато негативних емоцій в особи, яка проживає у приміщенні, що обшукується. Уявіть собі, що до вашої оселі зайшли якісь невідомі люди та почали нишпорити у вашій хаті.

Однак у будь-якому випадку не можна давати волю своїм негативним емоціям, оскільки за це можна понести покарання.

У даній справі працівником поліції було складено адміністративний протокол відповідно до якого особа, у якої проводився обшук вчинив злісну непокору законній вимозі поліцейського при виконанні ним службового обов`язку - здійснення обшуку, а саме висловлювався нецензурною лайкою, погрожував вбивством, шарпав за форменний одяг працівника поліції, не надавав доступу до місця проведення слідчих дій, чим скоїв правопорушення, передбачене ст.185 КУпАП.

Особа, що вчинила вказане правопорушення повністю визнала свою вину. Окрім цього вину правопорушника доведені і поясненнями працівників поліції, які були присутні при проведенні слідчої дії.

Проаналізувавши зазначені докази суд погодився із наявністю у діях згаданої особи складу адміністративного правопорушення та призначив адміністративне стягнення у вигляді п’ятнадцяти діб адмінарешту, тобто максимальне стягнення, передбачене ст. 185 КУпАП.

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
1