Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 24-1. Заходи впливу, що застосовуються до неповнолітніх Стаття 24-1. Заходи впливу, що застосовуються до н...

Стаття 24-1. Заходи впливу, що застосовуються до неповнолітніх

Кодекс України про адміністративні правопорушення (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

За вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані такі заходи впливу:

1) зобов'язання публічно або в іншій формі попросити вибачення у потерпілого;

2) попередження;

3) догана або сувора догана;

4) передача неповнолітнього під нагляд батькам або особам, які їх замінюють, чи під нагляд педагогічному або трудовому колективу за їх згодою, а також окремим громадянам на їх прохання.

{Кодекс доповнено статтею 24 - 1 згідно із Законом № 244/94-ВР від 15.11.94 }

Попередня

514/1000

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст