Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 120. Порушення правил пожежної безпеки на залізничному, морському, річковому і повітряному транспорті Стаття 120. Порушення правил пожежної безпеки на з...

Стаття 120. Порушення правил пожежної безпеки на залізничному, морському, річковому і повітряному транспорті

Кодекс України про адміністративні правопорушення (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

Порушення встановлених на залізничному, морському і внутрішньому водному транспорті правил пожежної безпеки -

тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення встановлених на повітряному транспорті правил пожежної безпеки -

тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот п’ятдесяти до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

{Стаття 120 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 3282-11 від 19.12.86 , Законами № 55/97-ВР від 07.02.97 , № 1054-IX від 03.12.2020 , № 1187-IX від 03.02.2021 }

Попередня

674/1000

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст