Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

{Стаття 152 із змінами, внесеними згідно із Законом № 55/97-ВР від 07.02.97, в редакції Закону № 1825-VI від 21.01.2010}

КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ": 

Аналізуйте судовий акт: За дії дитини-«графітчика» мусять відповідати батьки (Зарічний районний суд м. Суми № 591/503/20 від 20.02.2020)

Мабуть в усіх містах на стінах будинків, у підземних переходах тощо ми можемо бачити «графіті».

Інколи ці малюнки виконано на досить професійному рівні, іноді це просто «теги», тобто стилізована підпис «бомбера».

Гарно це чи ні – залежить лише від естетичного сприйняття такої творчості кожною окремою особою.

Але ж законодавець в цій площині передбачає покарання за такі дії, а саме визнає нанесення «графіті» адміністративним правопорушенням, передбаченим ст. 152 КУпАП.

Однак такий штраф порівняно із витратами на приведенням стін, парканів тощо є мізерним (340-1360 грн.)

Чи може все ж таки змушувати «бомберів» особисто видаляти свою творчість?

У даній справі «бомбера» помітили за малюванням, але ж той виявився таким, що не досяг 16 років, а тому, відповідно до ст. 12 КУпАП не може бути притягнутий до адмінвідповідальності.

У зв’язку із цим адмінпротокол було складено на батька цього відчайдуха за ч. 3 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) та накладено адмінстягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 грн.

Окремо хочу звернути увагу читача, що стягнення за ст. 152 КУпАП законодавцем визначено у розмірі штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, однак за ч. 3 ст. 184 КУпАП вже від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
Популярні події
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
0