Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 325-1. Виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт Стаття 325-1. Виконання постанови про накладення а...

Стаття 325-1. Виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт

Кодекс України про адміністративні правопорушення (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 271

  Просмотров

 • 271

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Постанова районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) про накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт надсилається на виконання органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, не пізніше дня, наступного за днем набрання постановою законної сили.

  Виконання стягнення у вигляді суспільно корисних робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, вид якої визначається відповідним органом місцевого самоврядування.

  За виконання суспільно корисних робіт порушнику нараховується плата за виконану ним роботу. Оплата праці здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у розмірі не меншому, ніж встановлений законом мінімальний розмір оплати праці.

  Предыдущая

  1359/1368

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст