Главная Сервисы для юристов ... Законы Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 325. Наслідки ухилення особи від відбування виправних робіт Стаття 325. Наслідки ухилення особи від відбування...

Стаття 325. Наслідки ухилення особи від відбування виправних робіт

Кодекс України про адміністративні правопорушення (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 311

  Просмотров

 • 311

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  У разі ухилення порушника від відбування виправних робіт постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, невідбутий строк виправних робіт може бути замінено штрафом або адміністративним арештом.

  Заміна виправних робіт штрафом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, передбачає можливість застосування штрафу. Розмір штрафу в такому разі визначається із розрахунку, що один день невідбутих виправних робіт дорівнює одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян.

  Заміна виправних робіт арештом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, не передбачає можливості застосування штрафу. Строк арешту визначається із розрахунку, що одна доба арешту дорівнює трьом дням виправних робіт, але не може перевищувати п’ятнадцять діб.

  {Стаття 325 із змінами, внесеними згідно із Законами № 55/97-ВР від 07.02.97 , № 2342-III від 05.04.2001 ; в редакції Закону № 656-VII від 24.10.2013 }

  Предыдущая

  1358/1368

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст