Стаття 155. Зміст судового наказу

Господарський процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 4022

    Переглядів

  • 4022

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. У судовому наказі зазначаються:

    1) дата видачі наказу;

    2) найменування суду, прізвище та ініціали судді, який видав судовий наказ;

    3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стягувача та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків стягувача та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта стягувача та боржника для фізичних осіб - громадян України, а також інші дані, якщо вони відомі суду, які ідентифікують стягувача та боржника;

    4) посилання на закон, на підставі якого підлягають задоволенню заявлені вимоги;

    5) сума грошових коштів, які підлягають стягненню;

    6) сума судових витрат, що сплачена заявником і підлягає стягненню на його користь з боржника;

    7) повідомлення про те, що під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті;

    8) відомості про порядок та строки подання заяви про скасування судового наказу;

    9) дата набрання судовим наказом законної сили;

    10) строк пред’явлення судового наказу до виконання;

    11) дата видачі судового наказу стягувачу.

    2. Зазначені у пунктах 9-11 частини першої цієї статті відомості вносяться до судового наказу у день його видачі стягувачу для пред’явлення до виконання.

    3. Судовий наказ складається і підписується суддею у двох примірниках, один з яких залишається у суді, а другий видається під розписку або надсилається стягувачу в електронній формі до його електронного кабінету, а в разі відсутності електронного кабінету - рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом з описом вкладеного після набрання ним законної сили.

    {Частина третя статті 155 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

    Попередня

    156/374

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати