Головна Сервіси для юристів ... Закони Господарський процесуальний кодекс України Стаття 329. Поновлення пропущеного строку для пред’явлення виконавчого документа до виконання Стаття 329. Поновлення пропущеного строку для пред...

Стаття 329. Поновлення пропущеного строку для пред’явлення виконавчого документа до виконання

Господарський процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. У разі пропуску строку для пред’явлення наказу, судового наказу до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.

2. Заява про поновлення пропущеного строку подається до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції, і розглядається в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Їхня неявка не є перешкодою для вирішення питання про поновлення пропущеного строку. Суд розглядає таку заяву в десятиденний строк.

3. Про поновлення строку для пред’явлення виконавчого документа до виконання суд постановляє ухвалу.

Попередня

330/372

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст