Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 7. Забезпечення законності при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення Стаття 7. Забезпечення законності при застосуванні...

Стаття 7. Забезпечення законності при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення

Кодекс України про адміністративні правопорушення (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1300

  Переглядів

 • 1300

  Переглядів

 • Додати в обране

  Ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.

  Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.

  Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності з законом.

  Додержання вимог закону при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення забезпечується систематичним контролем з боку вищестоящих органів і посадових осіб, правом оскарження, іншими встановленими законом способами.

  Прокурор здійснює нагляд за додержанням законів при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення шляхом реалізації повноважень щодо нагляду за додержанням законів при застосуванні заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

  {Стаття 7 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2342-III від 05.04.2001 , № 1697-VII від 14.10.2014 }

  Попередня

  7/6120

  Наступна
  Додати в обране