Головна Сервіси для юристів ... Закони Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 321-4. Наслідки ухилення особи від відбування громадських робіт Стаття 321-4. Наслідки ухилення особи від відбуван...

Стаття 321-4. Наслідки ухилення особи від відбування громадських робіт

Кодекс України про адміністративні правопорушення (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 304

  Переглядів

 • 304

  Переглядів

 • Додати в обране

  У разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, невідбутий строк громадських робіт може бути замінено штрафом або адміністративним арештом.

  Заміна громадських робіт штрафом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, передбачає можливість застосування штрафу. Розмір штрафу в такому разі визначається із розрахунку, що чотири години невідбутих громадських робіт дорівнюють одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян.

  Заміна громадських робіт арештом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, не передбачає можливості застосування штрафу. Строк арешту визначається із розрахунку, що одна доба арешту дорівнює п’яти годинам невідбутих громадських робіт, але не може перевищувати п’ятнадцять діб.

  {Стаття 321 - 4 в редакції Закону № 656-VII від 24.10.2013 }

  {Кодекс доповнено главою 30-А згідно із Законом № 586-VI від 24.09.2008 }

  Попередня

  1156/1170

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст