Головна Сервіси для юристів ... Закони Земельний кодекс України Стаття 188. Державний контроль за використанням та охороною земель Стаття 188. Державний контроль за використанням та...

Стаття 188. Державний контроль за використанням та охороною земель

Земельний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. Державний контроль за використанням та охороною земель здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а за додержанням вимог законодавства про охорону земель - центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

Державний контроль за використанням та охороною земель в обсязі, визначеному законом, також здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських рад. Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад набувають установлених законом повноважень із здійснення державного контролю за використанням та охороною земель у разі прийняття відповідною радою рішення про здійснення такого контролю.

{Абзац другий частини першої статті 188 набирає чинності з 26.05.2022 }

{Частина перша статті 188 в редакції Законів № 4444-VI від 23.02.2012 , № 5462-VI від 16.10.2012 , № 1423-IX від 28.04.2021 }

2. Порядок здійснення державного контролю за використанням та охороною земель встановлюється законом.

Попередня

207/231

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст