Головна Сервіси для юристів ... Закони Земельний кодекс України Стаття 158-1. Врегулювання земельних спорів шляхом медіації Стаття 158-1. Врегулювання земельних спорів шляхом...

Стаття 158-1. Врегулювання земельних спорів шляхом медіації

Земельний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. Земельний спір може бути врегульовано шляхом медіації відповідно до Закону України "Про медіацію" з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

2. Органи, передбачені статтею 158 цього Кодексу, сприяють примиренню сторін земельного спору.

3. Договір про проведення медіації та угода за результатами медіації у земельних спорах укладаються в письмовій формі.

4. У разі невиконання чи неналежного виконання угоди за результатами медіації сторони медіації мають право звернутися для розгляду земельного спору до органів, що вирішують земельні спори.

{Кодекс доповнено статтею 158 - 1 згідно із Законом № 1875-IX від 16.11.2021 }

Попередня

176/231

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст