Головна Сервіси для юристів ... Закони Земельний кодекс України Стаття 105. Наслідки проникнення на земельну ділянку гілок і коренів дерев Стаття 105. Наслідки проникнення на земельну ділян...

Стаття 105. Наслідки проникнення на земельну ділянку гілок і коренів дерев

Земельний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

У випадку проникнення коренів і гілок дерев з однієї земельної ділянки на іншу власники та землекористувачі земельних ділянок мають право відрізати корені дерев і кущів, які проникають із сусідньої земельної ділянки, якщо таке проникнення є перепоною у використанні земельної ділянки за цільовим призначенням.

Попередня

118/231

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст