Головна Сервіси для юристів ... Закони Земельний кодекс України Стаття 46-1. Обмеження у використанні земель територій та об’єктів природно-заповідного фонду Стаття 46-1. Обмеження у використанні земель терит...

Стаття 46-1. Обмеження у використанні земель територій та об’єктів природно-заповідного фонду

Земельний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. Землі територій та об’єктів природно-заповідного фонду використовуються з урахуванням обмежень у їх використанні, визначених відповідно до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та положеннями про ці території, об’єкти.

2. Особливий режим охорони, відтворення і використання земель територій та об’єктів природно-заповідного фонду поширюється на всі розташовані в межах таких територій та об’єктів землі та земельні ділянки незалежно від форми власності та цільового призначення.

{Главу 7 доповнено статтею 46 - 1 згідно із Законом № 1423-IX від 28.04.2021 }

Попередня

53/231

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст