Головна Сервіси для юристів ... Закони Земельний кодекс України Стаття 167. Охорона земель від забруднення небезпечними речовинами Стаття 167. Охорона земель від забруднення небезпе...

Стаття 167. Охорона земель від забруднення небезпечними речовинами

Земельний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 897

  Переглядів

 • 897

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Господарська та інша діяльність, яка зумовлює забруднення земель і ґрунтів понад встановлені гранично допустимі концентрації небезпечних речовин, забороняється.

  2. Нормативи гранично допустимих концентрацій небезпечних речовин у ґрунтах, а також перелік цих речовин затверджуються Кабінетом Міністрів України.

  {Частина друга статті 167 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5462-VI від 16.10.2012 , № 1423-IX від 28.04.2021 }

  3. Забруднені небезпечними речовинами земельні ділянки використовуються з дотриманням встановлених обмежень, вимог щодо запобігання їх небезпечному впливу на здоров'я людини та довкілля.

  4. Рівень забруднення ґрунтів враховується при наданні земельних ділянок у користування, вилученні з господарського обігу та зміні характеру і режиму використання.

  Попередня

  188/234

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст