Головна Сервіси для юристів ... Закони Земельний кодекс України Стаття 133. Застава земельних ділянок або прав на них Стаття 133. Застава земельних ділянок або прав на ...

Стаття 133. Застава земельних ділянок або прав на них

Земельний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 4278

    Переглядів

  • 4278

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. У заставу можуть передаватися земельні ділянки державної, комунальної та приватної власності, якщо інше не встановлено законом, а також права на них - право оренди земельної ділянки, право користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій), якщо інше не передбачено законом.

    {Абзац перший частини першої статті 133 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5245-VI від 06.09.2012 }

    Земельна ділянка або право на неї може бути передано у заставу лише за умови присвоєння земельній ділянці кадастрового номера в порядку, визначеному законом.

    {Частину першу статті 133 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 4188-VI від 20.12.2011 }

    2. Земельна ділянка, що перебуває у спільній власності (або право спільної оренди земельної ділянки), може бути передана (передано) у заставу за згодою всіх співвласників (співорендарів).

    3. Передача в заставу частини земельної ділянки (або права на частину земельної ділянки) здійснюється після виділення її в натурі (на місцевості) відповідно до документації із землеустрою.

    4. Заставодержателем земельних ділянок сільськогосподарського призначення можуть бути лише банки.

    {Частина четверта статті 133 в редакції Закону № 1423-IX від 28.04.2021 }

    5. Порядок застави земельних ділянок та прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) визначається законом.

    {Стаття 133 із змінами, внесеними згідно із Законом № 898-IV від 05.06.2003 ; в редакції Закону № 509-VI від 16.09.2008 }

    Попередня

    152/234

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст