1. Жителі мають право ініціювати розгляд радою у порядку місцевої ініціативи будь-якого питання, віднесеного до повноважень органів місцевого самоврядування.
2. Порядок внесення місцевої ініціативи на розгляд ради визначається статутом територіальної громади, рішенням районної, обласної ради.
3. Місцева ініціатива розглядається на наступній черговій сесії ради з обов’язковим запрошенням членів ініціативної групи з питань місцевої ініціативи з правом на виступ.
Розгляд радою місцевої ініціативи здійснюється відповідно до положень регламенту ради, що визначають порядок підготовки і розгляду питань порядку денного на сесії ради.
4. За результатами розгляду місцевої ініціативи рада приймає рішення.
5. Місцева ініціатива вноситься на розгляд ради в письмовій формі.
6. Статутом територіальної громади, рішенням районної чи обласної ради визначаються:
1) порядок внесення місцевої ініціативи на розгляд ради;
2) вимоги щодо кількісного складу та порядку утворення ініціативної групи;
3) кількість підписів, яку необхідно зібрати на підтримку місцевої ініціативи;
4) порядок і спосіб збору підписів;
5) порядок інформування жителів про результати розгляду та реалізацію місцевої ініціативи радою;
6) інші питання щодо реалізації місцевої ініціативи.
{Стаття 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2388-VI від 01.07.2010 ; в редакції Закону № 3703-IX від 09.05.2024 }
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.