Головна Сервіси для юристів ... Закони Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 74. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування Стаття 74. Відповідальність органів та посадових о...

Стаття 74. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування

Про місцеве самоврядування в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність за свою діяльність перед територіальною громадою, державою, юридичними і фізичними особами.

2. Підстави, види і порядок відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування визначаються Конституцією України, цим та іншими законами.

Попередня

106/113

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст