Головна Сервіси для юристів ... Закони Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 15. Форми добровільного об'єднання органів місцевого самоврядування Стаття 15. Форми добровільного об'єднання органів ...

Стаття 15. Форми добровільного об'єднання органів місцевого самоврядування

Про місцеве самоврядування в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1827

  Переглядів

 • 1827

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Органи місцевого самоврядування з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, захисту прав та інтересів територіальних громад можуть об'єднуватися в асоціації органів місцевого самоврядування та їх добровільні об'єднання, які підлягають реєстрації відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

  {Частина перша статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1275-VI від 16.04.2009 , № 5461-VI від 16.10.2012 , № 835-VIII від 26.11.2015 }

  2. Органи місцевого самоврядування та їх асоціації можуть входити до відповідних міжнародних асоціацій, інших добровільних об'єднань органів місцевого самоврядування.

  3. Асоціаціям та іншим добровільним об'єднанням органів місцевого самоврядування не можуть передаватися владні повноваження органів місцевого самоврядування.

  {Частина третя статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1275-VI від 16.04.2009 }

  Попередня

  42/114

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст