Головна Сервіси для юристів ... Закони Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 76. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед державою Стаття 76. Відповідальність органів та посадових о...

Стаття 76. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед державою

Про місцеве самоврядування в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність у разі порушення ними Конституції або законів України.

2. Органи та посадові особи місцевого самоврядування з питань здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади є підконтрольними відповідним органам виконавчої влади.

Попередня

108/113

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст