Головна Сервіси для юристів ... Закони Про виконавче провадження Стаття 7. Добровільне виконання рішень про стягнення періодичних платежів Стаття 7. Добровільне виконання рішень про стягнен...

Стаття 7. Добровільне виконання рішень про стягнення періодичних платежів

Про виконавче провадження (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1638

  Переглядів

 • 1638

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Виконавчий документ про стягнення періодичних платежів може бути самостійно надісланий стягувачем безпосередньо підприємству, установі, організації, фізичній особі - підприємцю, фізичній особі, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

  2. Одночасно з виконавчим документом стягувач подає заяву, в якій зазначаються:

  1) реквізити рахунку в банку, іншій фінансовій установі, небанківського надавача платіжних послуг;

  {Пункт 1 частини другої статті 7 в редакції Закону № 2888-IX від 12.01.2023 }

  2) прізвище, ім’я, по батькові стягувача, реквізити документа, що посвідчує його особу.

  3. У разі наявності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів або заперечення її розміру боржником стягувач має право пред’явити виконавчий документ для примусового виконання.

  4. Підприємства, установи, організації, фізичні особи - підприємці та фізичні особи, зазначені у частині першій цієї статті, за заявою стягувача зобов’язані здійснювати відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника у розмірі, визначеному виконавчим документом, з урахуванням положень статті 70 цього Закону.

  Попередня

  7/80

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст