Головна Сервіси для юристів ... Закони Про виконавче провадження Стаття 8. Автоматизована система виконавчого провадження Стаття 8. Автоматизована система виконавчого прова...

Стаття 8. Автоматизована система виконавчого провадження

Про виконавче провадження (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1082

  Переглядів

 • 1082

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Реєстрація виконавчих документів, документів виконавчого провадження, фіксування виконавчих дій здійснюється в автоматизованій системі виконавчого провадження, порядок функціонування якої визначається Міністерством юстиції України.

  Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України у мережі Інтернет на своєму офіційному веб-сайті з можливістю перегляду, пошуку, копіювання та роздрукування інформації, на основі поширених веб-оглядачів та редакторів, без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних та програмних засобів, без обмежень та цілодобово.

  Інформація повинна містити відомості про час її розміщення.

  2. Автоматизованою системою виконавчого провадження забезпечується:

  1) об’єктивний та неупереджений розподіл виконавчих документів між державними виконавцями;

  2) надання сторонам виконавчого провадження інформації про виконавче провадження;

  3) виготовлення документів виконавчого провадження;

  4) централізоване зберігання документів виконавчого провадження;

  5) централізоване зберігання інформації про рахунки органів державної виконавчої служби та приватних виконавців, відкриті для цілей виконавчого провадження;

  6) підготовка статистичних даних;

  7) реєстрація вхідної і вихідної кореспонденції та етапів її проходження;

  8) передача документів виконавчого провадження до електронного архіву;

  9) формування Єдиного реєстру боржників.

  3. Несанкціоноване втручання у роботу автоматизованої системи виконавчого провадження тягне за собою відповідальність, установлену законом.

  4. Рішення виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби виготовляються за допомогою автоматизованої системи виконавчого провадження. У разі тимчасової відсутності доступу до автоматизованої системи допускається виготовлення документів на паперових носіях з подальшим обов’язковим внесенням їх до автоматизованої системи не пізніше наступного робочого дня після відновлення її роботи.

  5. Автоматизована система виконавчого провадження забезпечує автоматизований арешт коштів боржника за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України за погодженням з Національним банком України.

  {Статтю 8 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 2475-VIII від 03.07.2018 }

  Попередня

  8/80

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст