Головна Сервіси для юристів ... Закони Про виконавче провадження Стаття 31. Роз’яснення рішень, виконавчих документів, що підлягають примусовому виконанню Стаття 31. Роз’яснення рішень, виконавчих документ...

Стаття 31. Роз’яснення рішень, виконавчих документів, що підлягають примусовому виконанню

Про виконавче провадження (ЗМІСТ) Інші закони
 • 716

  Переглядів

 • 716

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі якщо викладена у виконавчому документі резолютивна частина рішення є незрозумілою, виконавець або сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про роз’яснення відповідного рішення.

  2. У разі якщо зміст виконавчого документа незрозумілий, виконавець або сторони виконавчого провадження мають право звернутися до органу (посадової особи), який видав виконавчий документ, із заявою про роз’яснення його змісту.

  Попередня

  31/80

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст