Головна Сервіси для юристів ... Закони Про виконавче провадження Стаття 6. Виконання рішень іншими органами та установами Стаття 6. Виконання рішень іншими органами та уста...

Стаття 6. Виконання рішень іншими органами та установами

Про виконавче провадження (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1853

  Переглядів

 • 1853

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У випадках, передбачених законом, рішення щодо стягнення майна та коштів виконуються податковими органами, а рішення щодо стягнення коштів - банками та іншими фінансовими установами.

  2. Рішення про стягнення коштів з державних органів, державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ, рішення про стягнення коштів за час роботи стягувача на посаді помічника-консультанта народного депутата України, у тому числі при звільненні з такої посади, виконуються органами, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів.

  {Частина друга статті 6 в редакції Закону № 2352-IX від 01.07.2022 }

  3. У випадках, передбачених законом, рішення можуть виконуватися іншими органами.

  4. Органи та установи, зазначені в частинах першій - третій цієї статті, не є органами примусового виконання.

  {Стаття 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 440-IX від 14.01.2020 }

  Попередня

  6/80

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст