Головна Сервіси для юристів ... Закони Про виконавче провадження Стаття 44. Облік сум на рахунках органів державної виконавчої служби та приватних виконавців Стаття 44. Облік сум на рахунках органів державної...

Стаття 44. Облік сум на рахунках органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

Про виконавче провадження (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1878

  Переглядів

 • 1878

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Органи державної виконавчої служби мають рахунки в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, а також рахунки, у тому числі в іноземній валюті, в державних банках для зарахування коштів виконавчого провадження, обліку депозитних сум і зарахування стягнутих з боржників коштів та їх виплати стягувачам.

  2. Приватний виконавець для здійснення примусового виконання рішень відкриває в державних банках рахунки, у тому числі за потреби в іноземній валюті, для:

  {Абзац перший частини другої статті 44 в редакції Закону № 2888-IX від 12.01.2023 }

  1) обліку депозитних сум і зарахування стягнутих з боржників коштів у національній та іноземній валютах та їх виплати стягувачам;

  2) зарахування коштів виконавчого провадження;

  3) зарахування винагороди.

  3. Кошти, зазначені у пунктах 1 і 2 частини другої цієї статті, не є доходом приватного виконавця.

  4. Орган державної виконавчої служби та приватний виконавець щодо кожного рахунка ведуть електронний облік і звітність за сумами на рахунках у порядку, визначеному Міністерством юстиції України.

  Попередня

  44/80

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст